Jump to content

odgoda rocista


anonimno

Preporučene objave

Molim pomoc i savjet, pozvan sam na rociste kao okrivljenik, no, vec 4 mjeseca sam dosta bolestan; visok krvni tlak je uzrokovao niz poremecaja, ostecenje srca, jetre, slezene, masnoca, visoka mogucnost srcanog i/ili mozdanog udara. Nisam hospitaliziran jer lijecnici prvo moraju spustiti tlak na normalu da bi me mogli operirati ....

Da li mogu odgoditi zakazano rociste samo s 'ispricnicom' od doktora ili se rociste moze otkazati samo u slucaju kad sam hospitaliziran?

Unaprijed hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ročište se može odgoditi ali samo zbog ozbiljne bolesti i fizičke nemogućnosti pristupa...pa onda i praćenja rasprave i sudjelovanja na njoj....

vaš subjektivni osjećaj da ste bolesni, bez stručnog mišljenja, neće biti dovoljan..

možete odgoditi ročište i uz ispričnicu vašeg liječnika, koji će napisati razlog nemogućnosti pristupa na taj i taj dan zbog tog i tog razloga..

ali, ako nakon jedne odgode uz ispričnicu, odgađate i slijedeći dolazak, sud će kao što je rečeno već u prethodnom postu, vještačiti medicinsku dokumentaciju da se vidi da li su te odgode ozbiljne, ili idu na odugovlačenje postupka...u kom slučaju se može odrediti i pritvor...

ako ste u bolnici, ili nakon operacije kod kuće, ok..to se pravda, ali opet treba dokumentirati..

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija