Jump to content

naplata neisplaćenih plaća po ugovoru o djelu


anonimno

Preporučene objave

nakon višemjesečnog neisplačivanja plaća po ugovoru o djelu, pokrenuta je sudska tužba protiv poslodavca, od strane nekolicine zaposlenih po potpuno istim ugovorime o djelu...bilo je to još 2001,

te su u međuvremenu svi oštećeni uspjeli, sudskim putem naplatiti potraživanja, osim mene, kome je sutkinja, u beskraj zakazivala nova ročišta, do presude u moju korist, prije više od godinu dana...tada slijedi žalba na presudu od strane poslodavca, za koju nema apsolutno nikakvih argumenata, slučaj prelazi sa općinskog na županijski sud, te tamo nastaje zastoj i ništa ne događa već više od god. dana.. već sam počeo sumnjati da su moj advokat i bivši poslodavac možda u nekakvom dosluhu...pitam se dali u ovoj fazi imam mogućnost zamijene advokata, kako to učiniti, te ikakva mogućnost žalbe, požurnice ili slično.... :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

.....radi se, u stvari, o mjesečnoj naknadi po ugovoru o djelu....

....da li imam pravo osobno se obratiti na županijski sud ili to moram učiniti u prisustvu svog advokata u navedenom slučaju? Molio bih još odgovor na pitanje, jeli moguća zastara nakon presude općinskog suda i odugovlačenja na županijskom te, da li je uopće požurnica još uvijek pravno legalna...pošto sam čuo da više nije........

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija