Jump to content

izjava štetnika osiguravatelju

bubani

Preporučene objave

Za svako novo pitanje po istoj stvari otvarate novu temu na koju vam je već odgovoreno.

Natjeravanjem činite prekršaj iz javnog reda i mira i kazneno djelo.

Za sve je kasno.

Da niste već otvorili bolovanje imali ste mogućnost prijave ozljede na hitnoj koja po službenoj dužnosti obavještava policiju. Sad vas više neće primiti ni na hitnoj i otpilit će vas na policiji.

Pretpostavljam da ste i vi u trenutku prometne nesreće bili pod uticajem alkohola te da ni vama nije bilo u interesu prisustvo policije.

Sve ima svoju cijenu.

Dijeli na drugim stranicama

Prijaviti liječnika policiji jer ju je nije obavjestio o prihvatu pacijenta koji je tjelesne ozljede zadobio u prometnoj nesreći.

Naprosto sumnjam da su to propustili, veća mi je vjerojatnost da ste vi nešto izostavili napisati.

Što se tiče podmirenja vlastite štete na vozilu ne možete ništa.

Policija vas može samo kazniti jer ste napustili mjesto prometne nesreće bez sačinjavanja europskog izvješća, a što je zakonom zabranjeno i kažnjivo.

Na hitnoj su znali kako je došlo do nesreće u kojoj sam ozlijeđena.A što se tiče europskog izvješća nisam mogla natjerati krivca da napiše.Jedino mi je dao svoje osobne podatke.vjerovala sam u njegovo poštenje,ali pogrešno.Znači ništa ne mogu postići osim dalje biti na bolovanju da izlječenja.Policiju nismo zvali jer se činilo da nema tako velike štete.Da li da provjerim kod policije imaju li primljene podatke od hitnog prijema i što bi oni značili?Barem da utvrde legitimitet krivca?

EU izvješće niste napisali ni vi.

Trebali ste ga napisati i ukoliko on odbije potpisati svoj dio, odmah zvati policiju.

Prijavom službe hitne pomoći policiji nećete ništa dobiti.

Od policije možete tražiti podatke te osobe u zahtjevu u kojoj izražavate namjeru podizanja tužbe po Zakonu o obveznim odnosima, ali ništa od toga nećete uspjeti bez odvjetnika.

• 2 tjedna kasnije...

Molim pomoć oko mog slučaja, i dalje sam na bolovanju prilikom ozljeda u navedenoj prometnoj nezgodi koja je prijavljena na hitnoj službi.Osiguravajuća kuća počinitelja nezgode javila mi je da je osiguravatelj vozila izjavio kako smo u trenutku nezgode utvrdili da nema oštećenja na vozilima i napustili mjesto nesreće.Također da nije bilo policije pa ne mogu uvažiti moj zahtjev za naknadu štete.To nije istina jer smo utvrdili da šteta nije velika,dao mi je svoje osobne podatke,pritom me vrijeđajući i rekao da ćemo se naći u njegovoj kući osiguranja.I moje ozljede su taj dan utvrđene.Da li mogu podići prekršajnu prijavu obzirom da nema policijskog izvješća i koliki ja postotak dokazivanja počinjene štete?

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

• No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

• Napravi novi...

Važna informacija