Jump to content

stiglo riješenje


anonimno

Preporučene objave

Ovako:prije dva mjeseca me policija zaustavila i napuhao sam 1.05 promila!!!

 

Ovaj tjedan u utorak mi je stiglo riješenje i piše da moram doći na sud 14.02.2006.

 

Sada namijeravam napisati žalbu ali čitam na forumu da neko piše prigovor.Dali je žalba i prigovor isto?? :-?

 

kazna bi trebala bit 2000kn 3 kb i 3 mjeseca bez vozačke ali meni je namjera samo tom žalbom smanjiti novčanu kaznu jer sam student i nemem love!suh sam skroz!!!!! :-x

Da li tu "žalbu" šaljem na sud ili kome??????

 

please help!!!!!

 

P.S. nisam prije imao nikakvih prekršaja ,pa dali bi žalba prošla

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

dosta vam je ovo sve zbrkano što ste napisali..

 

pretpostavljam da ste dobili poziv na sud/na ročište gdje trebate dati svoju obranu...

pretpostavljam i da ste ovu kaznu od 2000kn, 3 boda i 3 mj. bez vozačke sami sebi unaprijed dali pogledavši u zakon ili čitajući ranije postove..ili se varam?

 

ako do sada niste dobili u ruke - prekršajni nalog na koji se piše prigovor ili - rješenje prekršajnog suda na koje se piše žalba, to znači da ste dobili - poziv za ročište...rješenje će uslijediti kasnije..

 

hajde sada pogledajte što točno piše na tom papiru kojeg ste vi nazvali rješenje, a kojim vas se poziva na sud 14.02. da to nije ipak poziv?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija