Jump to content

Sa stručnim studijem na magisterij?


nepoznati-student

Preporučene objave

Pozdrav,

 

evo imam jedno pitanje. Završio sam stručni studij na veleučilištu. Trajanje 3 godine, 180 ECTS, smjer informatika.

 

Na jesen se želim upisati na diplomski studij. Pitao sam već na dva fakulteta (koji su u sastavu sveučilišta) i u oba su mi odgovorili da se po njihovom novom statutu ne mogu upisati u njihove diplomske sveučilišne studije informatike jer nisam sveučilišni prvostupnik, nego stručni.

 

Također, odbili su moj prijedlog da polažem bilo koje razlike za diplomski studij jer i to, navodno, više nije u statutu.

 

Isto tako, odbili su da polažem razlike za sveučilišnog prvostupnik na njihovom fakultetu jer, pogodite, prijelaz nije po statutu.

 

Pa, ako je netko upućen u tu problematiku sa bolonjom, molim vas da mi odgovorite da li je stvarno moguće da ja sa istim smjerom, istim trajanjem studija i istim brojem bodova stvarno ne mogu upisati sveučilišni studij nigdje? I ako može i krako obrazloženje zašto da ili zašto ne.

 

Puno hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija