Jump to content

upravni sud


beni

Preporučene objave

Pošto je ovo pravni portal a ne portal za jadikovanje volio bih da dobijem pravni savjet.

opet isti pitanje ali vidim da nitko ne odgovara, mnogi su to prošli ali im je splasnula želja za sudjelovanjem.

pa nije ni čudo da nam mogu krojit sudbu kletu kako god žele.

zanima me da li upravni sud može išta rješiti po pitanju tužbe oko postotka invalidnosti.

da li se nakon njihove odluke može kod drugostupanjske smanjiti postotak ( onako iz inata jer ih se tužilo)...

nešto o tome, sigurno su mnogi to prošli pa me zanima da li se isplati to pokretati i nadati se nečem?

bio bih stvarno zahvalan na pravom savjetu a ne nekim primjedbama koje samo oduzimaju vrijeme za čitanje.

hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pa to i je pravno pitanje,ne vjerujem da upravni sud ima medicinsku komisiju koja ulazi u odluku drugostupanjske komisije.Ja sam podnio prije deset godina tuzbu upravnom sudu i dobio pozitivnu odluku i to samo zato jer drugostupanjska komisija nije u roku od tri mjeseca rijesila moj predmet od primitka od prvostupanjske komisije.Zakasnili su tri dana i ja dobio slucaj.Upravni sud nije ulazio u medicinski problem.Upravni sud je naredio ponovni postupak i komisija ministarstva branitelja mi je ponovo skinula postotak,pa se ti cijeli zivot tuzi.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija