Jump to content

Građevna parcela u zeleni pojas


anonimno

Preporučene objave

Budući sam bila u sličnoj situaciji, ali sa sretnim završetkom, razumijem Vas, ali imam i pitanja:

1. Je li imate pravomoćnu lokacijsku dozvolu?

2. Vremenski odnos - kad ste dobili lokacijsku, a kad je nastupila promjena - novi GUP;

3. Lokacijska dozvola ako je pravomoćna je vaš dokument prostornog uređenja i ne bi vas se trebao ticati novi GUP. Toplo savjetujem da pitanje o ovome postavite makar trima referentima u nadležnom uredu za prostorno uređenje. Možete biti vrlo iznenađeni njihovim različitim odgovorima.

I još jedan savjet - obvezno sastavite pitanje i pošaljite Ministarstvu zaštite okoliša i p.u. emailom. Uredno će Vam odgovoriti. Ja sam im postavljala nekih tri pitanja do sada i svaki put su mi promptno odgovorili. Na jedno pitanje sam odgovor dobila tako da su me zvali telefonom iz Ministarstva i tražli još objašnjenja i potom dali jasne upute. Zato je zgodno uredno potpisati mail i ostaviti u potpisu i adresu i broj telefona. Svakako savjetujem ovaj upit MZOPU-u. Ako se pitate-i ja sam običan građanin i nisam imala nikakvih veza u MZOPU-.Nadam se da sam pomogla. Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

 

3. Lokacijska dozvola ako je pravomoćna je vaš dokument prostornog uređenja i ne bi vas se trebao ticati novi GUP.

 

Da, to me jedino tješi :-D , dakle, sad ili nikad :-)

Sve je predano u zakonskom roku (mada se oni svojih ne pridržavaju) i vremenski odnos odgovara, ali ne razumijem kako mijenjaju namjenu nečega što je u postupku

 

No dobro...ne razumijem ni puno drugih stvari u ovom našem sistemu..:)

 

Hvala lijepo na odgovoru, poslušat ću vas!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija