Jump to content

Zdrastvena komisija morha?!


zkova

Preporučene objave

Za upućene lijepo molim odgovor.Moj prijatelj DVO liječi se od ptsp dulje od 6 mjeseci.

Njegovu lječničku dokumentaciju trebalo bi poslat na vještačenje na zdrastvenu komisiju morha,Zna li tko gdje se to nalazi? ...U KC nitko nema pojma od dr.OP nadalje....

 

....poslali su ga u tvrtkovu ZG,ali ovi su ga vratili jer nem rješenje(ocjenu o zdr. sposobnosti-da li se nastavlja liječenje ili mu daju častan otpust iz dvo-a) od zdr.kom.morha,molimo pomoć-kuda sa papirima,vrijeme leti...

 

prije par godina bila je mislim Čerinina ulica(ZKM),neki kažu Dubrava (zrakoplovna medicina)...

 

Lijepo molim upučene da napišu svoja iskustva,te navedu adrese i broj telefona kud odnjet lj.dokumentaciju,pa da se to izvještači,HVALA!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ne znam kakva je procedura da se ide na komisiju ali mene je slala postrojba, bio jednom 1 mj. na bolovanju s šifrom ptsp i odmah me poslali na komisiju koja dala ocjenu jedan i postupak umirovljenja se sam pokrenuo

 

a komisija ti je u dubravi (barem je bila 2007)

 

Ministarstvo obrane i GS OS RH

VP 3121 Zagreb

II. ZDRAVSTVENA KOMISIJA

 

-broj telefona ne mogu naći

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija