Jump to content

brzina 105


dejan1978

Preporučene objave

Pozdrav svima,

Žurivši na posao iz Osijeka za Vinkovce zaustavio me je policijski presretač sa izmjerenom brzinom od 117km u naselju.Nakon odbijanja tolerancije napisano mi je u izvještaj brzina od 105km/h.Policajac mi je dao izvještaj o izmjerenoj brzini i rekao da je kazna za to 3000kn i 12 mjeseci oduzimanje vozačke dozvole.Također mi je rekao da kaznu izriče sudac prekršajnog suda.Pošto mi posao ovisi o toj vozačkoj dozvoli i jedini u obitelji radim (supruga nezaposlena,malo dijete) interesira me da li se može bilo kako izbjeći oduzimanje vozačke jer o njoj ovisi egzistencija moje obitelji.Također me interesira da li da li na sud idem u Vinkovce gdje sam napravio prekršaj ili u Osijek gdje živim?

Hvala unaprije na odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Učestali ste prekršitelj prometnih prekršaja radi čega policajac nije odmah izdao prekršajni nalog.

 

Po primitku istog imate pravo na prigovor, a sud po službenoj dužnosti mora predmet prepustiti prekršajnom sudu nadležnog za mjesto vašeg prebivališta.

 

Vozačka dozvola se ne oduzima, ali se može i ne mora izreći zaštitna mjera zabrane upravljanja.

 

O detaljima prelistajte brojne stare postove.

 

Sud će uzeti u obzir vašu djecu, ali će misliti i na sigurnost druge djece ugrožene vašom neodgovornom vožnjom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Hvala Vam puno na odgovoru uz mali dodatak da nisam kažnjavan,nikada mi vozačka nije oduzimana niti su mi izricane ikakove opomene i svijestan sam svojeg prekršaja i pogreške tako da ne stoji kako sam učestali počinitelj prekršaja.Također ne tražim smanjenje novčane kazne,već mi je bitno da mi se ne izriče zabrana upravljanja vozilom b kategorije.Isto me je interesiralo i da li je interes države da ja radim,plaćam porez i platim tu svoju kaznu ili da dobijem otkaz,ne platim i prijavim sebe suprugu i dijete na socijalu odnosno na proračun države i svi sretni.

Hvala još jednom.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija