Jump to content

Ovrha


Jesse

Preporučene objave

ovako , bio sam u policiji registrirati vozilo i sluzbenik mi je rekao da mu u compu pise da je na vozilo stavljena zabrna otudjenja... ok ja sa zvao trgovacki sud da vidim o cemu se radi i tamo su mi dali ime tog nekog tko je dao taj zajtjrv za ovrhu. zvao 988 , rekli mi broj i ja zovem. tamo su mi rekli da se radi o nekom racunu koji je navodno napravljen prije nesto vise od 4 godine. meni to sve nije bas bilo jasno jer je iznos bio oko 7000kn a ja te navedene artikle nisam tamo kupovao. gospodjica koja tamo radi mi rekla da ona nezna i neka zovem njihovog odvjetnika, to sam i napravio. javi mi se odvjetnik i kaze ,evo ja u ponedjeljak ujutro dolazim na vasu adresu i pljenim vozilo... ja ne mogu vjerovati jer on meni u petak u 15h kaze da ce u ponedjeljak ujutro pljenit moju imovinu ( taj ponedjeljak bio danas) a ja u svih 4 god nisam dobio nikakav racun , opomenu nista!! ok ja u frci uspijem nekako posudit te novce i jutros nazovem tu firmu i kazem ok platim vam pa cu vec doc da rijesimo taj nesporazum ( da napomenem da ja zivim u zg a oni su u puli) tamo mi rekli ok samo da uzracunamo sve. jave se oni meni za pola sata i na tih 7000 kn mi naracunaju jos 10000kn nekih troskova odvjetnika biljeznika i sta ja znam sta sve ne. mene momentalno ulovili slabo, nemogu vjerovati. sav u soku uspijem dogovoriti da cu odmah uplatiti tih 7000 pa nek pocekaju stom pljenidbom. moje pitanje : jel se meni moze obracunavati 10000kn troskova nekih odvjetnika i ovrha a da me se nije nijednom obavjestilo? da me se obavjestilo bi imao vremena nekako djelovati dok je bilo jos vremena a ne ovako slucajno saznati dva dana do pljenidbe ?!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija