Jump to content

ovrha po zaduznici i obustava sa place


bebe007

Preporučene objave

Kako sam imao pauzu izmedju dva posla zbog bolesti nisam mogao placati kredit ni ostala potrazivanja doticne banke nastao je poveliki dug.Pri ponovnom zaposlenju obustave su se nastavile ali u manjem iznosu (jer poslodavac ne smije skidati vise od 1/3 a placa je manja) i kako to banci nije bilo dovoljno sjeli su mi zaduznicom na ostatak primanja koji imam na banci tako da su mi uzeli 100 %.IMAJU LI PRAVO NA TO .????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bebe007 je napisao:

Kako sam imao pauzu izmedju dva posla zbog bolesti nisam mogao placati kredit ni ostala potrazivanja doticne banke nastao je poveliki dug.Pri ponovnom zaposlenju obustave su se nastavile ali u manjem iznosu (jer poslodavac ne smije skidati vise od 1/3 a placa je manja) i kako to banci nije bilo dovoljno sjeli su mi zaduznicom na ostatak primanja koji imam na banci tako da su mi uzeli 100 %.IMAJU LI PRAVO NA TO .????

 

 

Nadopuna:

 

Iako poslodavac ne bi smio skidati vise od 1/3 meni je obustava ipak nekih 42 %....a sa racuna u banci su zaduznicom pokupili sve ostalo...radi se o istoj banci...dakle..obustava sa place...i zaduznica na tekucem..sve ide u jednu banku

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija