Jump to content

sadnja marihuane hitno


anonimno

Preporučene objave

zasadio sam marihuanu koja je otkrivena od strane policije.niklo je 17 stabljika.Priznao sam da su moje te da su uzgajane za vlastite potrebe.imam 18 godina.optužen sam za kazneno djelo iz čl.173st.2

Koliko sam shvatio radi se o uzgoju ind. konoplje.

podnesena je iprekršajna odgovornost.

Dodjeljen mi je besplatni advokat.

Što me eventualno očekuje za kaznu.

MOLIM HITNO POMOČ !!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

....optužen sam za kazneno djelo iz čl.173st.2

 

Što me eventualno očekuje za kaznu.

 

gadna stvar, gadno djelo..

sudit će vam se kao mlađem punoljetniku, primjenjivat će se odredbe Zakona o sudovima za mladež, tako da tu stvari nisu unaprijed određene i ne mogu vam prognozirati krajnji ishod jer se osim težine kaznenog djela, okolnosti pod kojima je počinjeno, gledaju i svi ostali podaci koji se odnose na samog mlađeg punoljetnika, njegove obiteljske i osobne prilike, što radi, čime se bavi, kakva je prognoza budućeg ponašanja i sl.

još će se provjeravati da li ste ovisnik i kakav, koliko često konzumirate drogu i da li je potrebno izreći i mjeru liječenja...

ove stvari vam sve može i treba pojasniti i reći odvjetnik kojeg ste dobili...potražite ga, javljajte mu se i budite u kontaktu, a ne čekajte da vas on zove ili da se prvi puta susretnete tek na sudu...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

S OBZIROM DA JOŠ POHAĐAM SREDNJU ŠKOLU ,PRIJE NISAM BIO KAŽNJAVAN,SURAĐIVAO S POLICIJOM TJ PRIZNAO DJELO,BILJKE SAM ZAPUSTIO TE SU NEKE SKORO U POTPUNOSTI PROPALE ŠTO JE VIDLJIVO IZ FOTOGRAFIJA .NE UZIMAM DROGU I OVO SAM UČINIO IZ ZNATIŽELJE.KOLIKE BI BILE MOGUČNOSTI ZA UVJETNU KAZNU?

KAKVE SE KAZNE DOBIVAJU NA PREKRŠAJNOM SUDU ,ODNOSNO KAKVA BI KAZNA BILA U OVOM SLUČAJU?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Šteta ovih što su propale... uf.. Čuj stari, sve je dozvoljeno dok te ne uhvate...

Ova gore ti je sve lijepo opisala.. Bilo bi zgodno da imaš papire od liječnika od prije kako si uživalac opojnih droga, jer bi s time mogli dokazivati da si ovisnik, pa bi bilo lakše tvrditi da marica nije bila za daljnju prodaju što je nezgodno kaz.djelo.. U svakom slučaju se mora tvrditi da je isključivo bilo za osobnu upotrebu, naravno da će biti teško jer 18 biljčica je jako puno....

A što da ti više kažem, sretno...

 

znam mnoge kolege na faksu koji ne bi mogli izgurati faks i sve što su nam radili da nije bilo tih predivnih supstrata biljke.... :-)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija