Jump to content

odustajem!!!!!


beni

Preporučene objave

odustajem od sveg i nemojte me odgovarati.smanjili mi status s 30 na 20 posto.

pranik savjetuje da "pojačam" papire sa novim nalazima i lijekovima koje ne trebam piti, da tražim trajnu promjenu osobnosti a psiholog tvrdi da će mi to umanjiti prava jerr se tako nekima desilo, pa ko je tu lud a ko pametan, vještak u propm stupnju mi stalno daje 100% a ovi u zg i ne čitaju pa stalno smanjuju na 30-70 i to svi već znamo, bez objašnjenja onih 70 civilno a ja s 19 zdrav ko dren otišao u gardijsku, dobrovoljac 1991. zapravo sad vidim da sam bio lud a ne zdrav.

kome da dokažem kako sam bolestan osim ženi koja to predobro zna a druge u lancu odlučivanja o mojoj sudbini nije baš briga.

žao mi je samo što nismo kao hrvi poduzeli nešto i tražili pravedan odnos prema nama suočavanje s taborskim i sličnima pa da vide kako smo mi ljudi a ne brojke.

 

hvala svima na savjetima ali sad mi je već prekipilo, neću se koknut pa da ušparam koju lipu državi ali više se ne želim ni boriti za išta. nek nas napadne ko oće ja prvi odoh u minken.

 

pozdrav svima a najviše tigrovima iz 91.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

brzo si izgubio volju za borbu sa birokracijom.

tjeraj do Upravnog suda i tek tada možeš ostvariti svoja prava

trebaš i pomoč pravnika koji su upoznati sa problematikom

(odvjetnik ili pravnik iz neke od udruga stradalnika Domovinskog rata).

ako imaš donekle rješeno materijalno pitanje

borba sa birokracijom je lakša.

za pomoč i savjet se obrati i forumašima koji su uspješno rješili svoj problem.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

da previše nas ima ?

 

sada ?

 

a bilo nas je tako malo i bez oružja i bez streljiva ali sa puno srca................

 

valjda se prebrzo 'razmnožavamo' što smo sve stariji ?

 

može bit da će mo bit ka i partizani, jer . kako sada vidim , oni su u NAJBOLJIM GODINAMA...........

 

 

a ništa..

 

strpimo se 60-ak godina i možda dođe i naše vrijeme..........

 

:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Beni, ne odustaj jer oni to i žele !

 

Svi znamo da je borba s administracijom gora nego što je bilo 91.

Onda si bar znao tko je i gdje s druge strane, a ovi bi trebali biti naši, plačamo ih da nam pomažu, a u stvari zabijaju nož u dušu i još ga zavrnu.

 

Preporuka : Udri jače ! Stvarno pojačaj nalaze i po mogućnosti dodati još koju dijagnozu - sa bezobraznima jedino tako !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da, žalosno je to sa ¨pojačavanjem¨, ali to mu preporuča i pravnik. Treba vidjeti sa svojim liječnikom jer puno ovisi kako se sve obradi.

 

Mislim da nije upitno ni amoralno protiv administracije koja je uperena protiv građana, koristiti sva zakonom dopuštena sredstva - postupke. Žalosno, ali tako je.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pozdrav pravim braniteljima,beni nemoj odustat ja se tek počinjem borit,trebam jedan savjet tko zna ,dobio sam profesijalnu mirovinu dali da idem ponovo na invalitsku komisiju za opču nesposobnost ili da teram sud na koji sam več poslao papire ako idem na invalitsku dobiču samo opču ako teram sud možda mi nešto priznaju od kao posljedica rata moji papiri su svi od prije ovog novog famoznog zakona dragovoljac sam i sve navodi da je od rata a oni dali civilnu i zanima me još ako dobijem opču dali ide dragovoljački dodatak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

beni ne budi lud nilda me preduhitrila i napisala ono što bi ti i ja napisao poslušaj je sve je apsolutno točno onako kako je napisala nema odustajanja ja sam se borio 8 god za svoja prava i samo Bog zna koliko sam puta htio odustati ali uvijek je bio netko ko bi rekao "ne odustaj" prošao sam kalvariju ali sud je rekao svoje namučit se hoćeš sigurno ali NE ODUSTAJ ovdje uvijek imaš prijatelje za podršku i pokoji savjet samo glavu gore prijatelju kao i 1991.g. pozdrav svim braniteljima ma gdje bili :palac::palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Beni nema predaje.

 

 

 

 

 

 

 

 

Beni nema predaje kao ni 91.

 

Ja sam prolazio slično ali nisam htijeo odustati iz principa jer znam da sam u pravu,i još nije gotovo niti nakon pet godina ali sada se nazire svjetlo na kraju tunela.Naoružaj se strpljenjem,vrijeme prolazi ali na kraju pravda pobijeđuje.Pozdrav prijatelju ne odustaj.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

lega ne sad nema odustajanja nemoj dozvoliti da dobiju ono sto im i je cilj,sve nas izluditi pa da svi odustanemo nismo 91 necemo ni sad.i ja sam kao i ti milion puta pobacao sve papire i rekao nek vise ide sve u 3 p.m.samo neka iscekivanja i obecavanja al ne predaj se samo tako procitaj jos jednom prethodne postove pa ces vidjet koliko te ljudi ohrabruju jer su prosli istu kalvariju kao i ti .dat ce bog jer istina uvijek na kraju pobijedi !!!! :palac::palac::palac: pozzzz svim forumasima :-D

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kad pročitam sve što pišete i koliko ohrabrujete našeg benija ponosan sam što sam branitelj i jedan od vas, ajde beni za sve nas,za one koji su dali život za ovo malo zemlje,za nestale i one što trunu po zatvorima AJDEEE PRIJATELJU NE DAJ DA TE SLOME pozdrav svim branitrljima ma gdje bili ;-):palac::mase1:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija