Jump to content

"nepotpuna" dokumentacija za natječaj za posao


botoks

Preporučene objave

Pozdrav svima i molim vas jedan brzi odgovor na kratko pitanje...

 

dakle, prjavio sam se na radno mjesto:

 

J A V N I N A T J E Č A J

za prijam u službu

 

Stručnog referenta/stručne referentice za dokumentaciju u Sektoru za zastupanje Grada Stručne službe gradonačelnika – 1 izvršitelj/izvršiteljica,

 

sa slijedećim stručnim uvjetima: SSS – upravne struke, položen državni stručni ispit, poznavanje rada na PC-u i najmanje 12 mjeseci radnog staža u struci.

 

Imam završeni studij upravnog prava, dakle VŠS, i u prilogu sam umjesto srednjoškolske svjedodžbe poslao kopiju diplome!

 

Da bi mi danas došla obavijest:

 

Obavještavamo Vas da je Povjerenstvo za provedbu natječaja za izbor stručnog referenta/referentice .... , uvidom u Vašu prijavu za spomenuto radno mjesto, utvrdilo da niste priložili dokaz o srednjoj stručnoj spremi - presliku svjedodžbe (priložili ste diplomu Pravnog fakulteta u ..., kojom ste stekli VŠS i stručno zvanje upravni pravnik), te je vaša prijava nepotpuna... sukladno čl 21. st2. zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj samoupravi, osobe koje podnesu, između ostalog, nepotpune prijave, ne smatraju se kandidatima, te Vaša prijava nije razmatrana!

 

Ima li ovakvo odbijanje ikakve pravne osnove? Ako nema, predložite mi nekog odvjetnika koji ce mi pomoci oko tužbe.

 

Zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija