Jump to content

SLIKALI ME?


anonimno

Preporučene objave

Evo još jedno pitanje za znalce!

Vozim danas i cijelo vrijeme iza mene priljepljen neki bijeli kombi sa zg tablicom i neka dva tipa (u civilu)!

Kad stanem pred spuštenom rampom i bacim malo bolje pogled u retrovizor - vidim u sredini pri dnu vjetrobrana neku kamericu :-o ???

Nakon što se je podigla rampa nakon km skrenuo sam u slijepu ulicu i oni za mnom, međutim produžili su dalje tom ulicom nakon što sam se ja zaustavio!

Kasnije kad sam se vraćao negdje 3-4 sata kasnije na povratku opet oni iza mene :-? !

Mislim da nisam nešto prebrzo vozio, al prije stajanja na rampi nisam niti posebno pratio brzinomjer! Kolko sam informiran obično kada se dogodi da te policija prati takvim uređajčićem i ustanoive prebrzu vožnju, preteku te i zaustave?!

Dal da očekujem "čestitku za valentinovo"?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da sad ne otvaram novu temu vezanu uz "SLIKALI ME!" i mene su slikali van naselja na Slavonskoj u smjeru grada preko puta Turbo Limača. Ograničenje je mislim 80 a ja sam vozio malo brže od 120.

Pa sad mi nije jasno, kazna za to je 500 kuna i 1 kazneni bod.

 

- Prekoračenje brzine van naselja 30-50 km/h - 500 kuna - 1 kazneni bod

- Prekoračenje brzine van naselja do 50 km/h - min 2000 kuna - 3 kaznena boda - 3 mjeseca bez vozačke.

 

Ovo sam izvuko iz zakona pa zar ne bi trebalo ovo drugo biti od a ne do?

 

Još nešto, nisu me zaustavili, a po zakonu me moraju zaustaviti nakon toga.

 

Članak 295.

(1) Novčanu kaznu na mjestu izvršenja prekršaja naplaćuju policijski službenici, odnosno za prekršaje za koje su ovlašteni postupati na osnovi članka 5. stavka 3. ovoga Zakona i službenici nadležnog upravnog tijela jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave.

 

Prema tome ja sam slobodan???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nije riječ o prometu, već o reklamaciji miksera!

žU Konzumu sam kupila mikser na akciji. Tražila sam da ga odmah isprobaju i ovjere mi garanciju, ali nisu htjeli, rekli su da daju rok od 7 dana da ga doma više puta isprobma, jer što ako ne radi od druge ili treće.... Kad sam ga doma probla po raznim utičnicama u stanu - NE RADI ngdje! Bila sam ljuta i drugi dan ga išla vratiti. Ali ne, prvo su mi nudili da uzmem drugi, što naravno nisam htjela i rekla sam im da sam ljuta na sebe što sam nasjela jer je bilo očuito da oni znaju da im cijela serija ne radi čim mi nisu htjeli ovjeriti garanciju već su dali rok od 7 dana da ga kući isprobavam i isprobavam, i rekla sam im da ja to ZAISTA u svojih 50 godina nisam doživjela da mi u dućanu ne isprobaju odmah i odmah ovjere garanciju! Onda su mi nudili da kupim druge proizvode u toj vrijednosti, što sam odbila iz principa. Tek kad sam tražila poslovođu, žena je došla i vratila mi novce - čak je zaokružila i vratila mi 6 kuna više!

Nakon toga sam otišla kupiti namirnice, jer tu kupujem što imaju sve na jednom mjestu a nemam vremena za plac.

 

I dok sam kupovala, došla mi je jedna prodavačica - I SLIKLA ME s digitalnim fotićem!!!!

 

Što će joj to i zašto, sve moje popdatke imaju jer plaćam karticom.

 

Da li da se čuvam mraka da me neko ne bi zatukao negdje?

 

Što da napravim?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija