Jump to content

Otvaranje obrta - školska sprema!?!?!


Esprit

Preporučene objave

Prilikom samog otvaranja ugostiteljskog obrta nije bitno koju školu ima budući vlasnik obrta, ali da bi ste se smjeli baviti ugostiteljskom djelatnošću a sami nemate ugostiteljsku školu morate Uredu državne uprave (odjelu za gospodarstvo), prilikom upisa u obrtni registar, prijaviti osobu sa ugostiteljskom školom koja će Vam biti voditelj poslovanja i koju ćete, naravno, zaposliti.

 

Preseljavamo ovu temu iz "Trgovačkog prava" u podforum "Obrti".

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Pozdrav!

Vezano uz temu i sama imam slično pitanje! Imam visoku stručnu spremu, nezaposlena sam i ne čini se da ću skoro i raditi u struci. Mogu li ja otvoriti obrt tipa caffe, možda prenoćište, a da li bi zajedno s time bilo moguće pod isti obrt staviti i usluge javnog prijevoza? Na temelju čega mogu dobiti obrtnicu? Da li je nešto ovakvo uopće moguće otvoriti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovaje!

 

Imam par pitanja vezanih uz otvaranje obrta,imam završenu SSS za Elektroničar-mehaničar,imam i prekvalifikaciju za zanimanje Elektromonter.Zanima me sljedeće:

 

-dali sa tom stručnom spremom mogu otvorit obrt za izvođenje elektroinstalacijskih radova?

 

-dali mogu uz elektroinstalacije raditi i suhu gradnju(knauf i sl.),u sklopu iste firme?

 

-dali je za otvaranje obrta za suhu gradnju dovoljno imati prekvalifikaciju za montera suhe gradnje?

 

Hvala vam puno,bit če još pitanja :-) ..............

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija