Jump to content

Pitanje, molim pomoć.


tomi0307

Preporučene objave

bok. ekipa!

ovako, nedugo me zastavila policija, nakon zaustavljana policajac mi je rekao da moram puhati, što sam ja odbijo!Nakon toga, normalno, napisali da sam odbio alkotest i uzeli mi vozačku na 8 dana!

E sad mi nije jasno zašto nisu zvali Hitnu pomoć da točno utvrdi koncentriranost alkohola što je inače redovan postupak prilikom odbijanja alkotesta?

Kaj mogu očekivat za kaznu?

Treba li mi odvjetnik?

Jel se mogu žaliti na kaznu koja mi stigne da mi barem ostane vozačka, jer imam takav posao da mi je vozačka sve???

 

Hvala Vam unaprijed!!

:misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Očekuj kaznu od 5000 do 15000 kuna ili (malo vjerovatno) do 60 dana zatvora. Obavezni pregled krvi i urina putem zdravstvene ustanove predviđen je samo za slučajeve prometne nezgode s ozlijeđenim odobama. Ovako ti se jednostavno uzima kao presumpcija maksimalna količina alkohola.

 

Preporučavam kad već odbijaš alkotest da nabaviš posao u kojem ti vozačka nije sve. Odvjetnika angažiraj prema vlastitom nahođenju, ali ne preporučavam. Većina njih nikada nije bila na prekršajnom sudu i uzet će ti pare a neće napraviti ništa. Šanse da spasiš vozačku su ti oko 0%.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija