Jump to content

15.02.1968-ne priznavanje sudskog vještaka!?!


vvito

Preporučene objave

Prije nekog vremena sam pisao o svojoj situaciji u vezi kuće.

Pošto sam dobio uvjerenje od sudskog vještaka da je kuća građena prije tog vremena(15.02.1968.),krenuo sam uvoditi vodu.I tamo mi njihova pravnica,u vodovodu Šibenik kaže kako oni ne priznaju sudskog vještaka iz Zagreba,već samo onog kojeg odredi Šibenski zavod za zaštitu spomenika???

Nije mi sada jasno,pa postavljam pitanje da li mogu odbiti nalaz sudskog vještaka koji je bio,vidio,slikao,mjerio kuću samo zato što je iz Zagreba???Živim u uvjerenju da je sudski vještak-sudski vještak(građevine) bio on iz Zagreba,Šibenika...Ili možda griješim?Kome da se žalim na ovakvo odbijanje(ako sam u pravu).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovani !

 

Vi ne trebate se žaliti nikome ,Vi trebate potvrdu od ureda za urbanizam ,da je Vaš objekt građen prije navedenog datuma te da se smatra legalnim .

Vi ne možete dobiti priključak na vodu bez potvrde da je objekt legalan ,a za to Vam je dovoljan taj nalaz vještaka , ili svjedok,to stoji u jednom uputstvu Ministarstva zaštite okoliša i prostornog uređenja .

Detaljno o tome pisano je u postovima iz ljeta 2009.

 

Pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija