Jump to content

tabularna isprava


nik

Preporučene objave

Molim savjet sto mi je ciniti. Podnjela za zahtjev za upis stana u gruntovnicu, ali sam dobila odbijenicu (jer mi je potrebna tabularna isprava) buduci je upisana u Gruntovnici "Industrogradnja"!!!. U Industrogradnji tvrde da nemaju ugovor (u sto sumnjam s obzirom na osobe koje izdaju tabularnu ispravu nikad nema) i najlakse je "otkandati" stranku. Obracam se poglavarstvu grada Zagreba koji nakon mjesec dana (svakodnevno kontaktiranje) i veli mi covjek nemao ugovor - tuzite Industrogradnju!?

Ocajna sam, sto mi je raditi (niti imam novaca za odvjetnike niti vjerujem u njih jer su prevaranti, barem je moje iskustvo takvo, jer kad sam kupovala navedeni stan imala sam odvjetnika koji nije nista napravio osim naplatio neznam kakvu uslugu jer i tri godine nakon kupnje stana (limenka - Novi Zagreb) imam problema.

Molim Vas za savjet i pomoc.

 

S postovanjem,

 

Nik

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Na žalost, čini se da nema druge

nego angažirati kvalitetnog odvjetnika.

 

Da ne vršimo reklamu s obzirom da ima više kvalitetnih ureda, obratite se Odvjetničkoj komori za savjet oko izbora odvjetnika, ili ako Vam je materijalno stanje stvarno loše, molite Komoru da

Vam dodijeli "besplatnog" odvjetnika.

 

Sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 7 mjeseci kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija