Jump to content

Molba: Pomoć pri eventualnom ublažavanju kazne za vožnju pod ujecajem alkohola


anonimno

Preporučene objave

Prvo, želio bih se zahvaliti svima koji će mi možda pomoći u mojem problemu.

Problem je sljedeći, u 9. mj. prošle godine, počinio sam prekršaj vozeći pod utjecajem alkohola. Danas sam dobio prekršajni nalog kojim mi se izriče novčana kazna od 2000kn i oduzimanje vozačke dozvole od 3mj. Ne negiram svoju krivnju, ali pošto se je u ovih 5 mjeseci promijenila situacija, i vozačka dozvola mi je potrebna za obavljanje posla, zanima me da li je u mogućnosti suda ne izreći kaznu oduzimanja vozačke dozvole i kolike su šanse za to? Da li vrijedi pisati žalbu, tj. neku vrstu molbe za ublažavanje kazne, i način na koji bi takva molba trebao biti formulirana?

 

Točnije radi se o tome da mi je ponuđen posao terenskog komercijaliste, što je stepenica više od posla kojim se sada bavim u istoj toj firmi, i bojim se da mi se takva prilika neće pružiti uskoro, ako ju sada ne budem u mogućnosti iskoristiti. Možda bi pomoglo pismena izjava poslodavca o istinitosti stanja koje tvdim.

 

Još jednom hvala svima na pomoći.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija