Jump to content

super mačka


anonimno

Preporučene objave

e, kad ja dođem na taj pravosudni sa svojom ispucalom kosom i velikim izrastom (jer nisam bila kod frizera od kad sam počela učiti), pa kad vide moje lijepo lice koje je zaradilo par lijepih prišteva uslijed konstantnog boravka u knjižnici, pa kad počnem lupetati gluposti jer mi se sve izmiješalo, pa to će biti nešto prekrasno, svi će past u nesvijest kad vide tako super macu kao što sam ja... a još kad čuju kako sam pametna i lijepo naučila.... ajme!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ajmo kolegice uz 99% znanja odigrati i na 1% psihologije (nije na odmet), koji dan pred ispit odvojiti par sati, zbog kojih sigurno nećete pasti ispit, zaključati se u kupaonicu i baciti se na bauštelu kosa. nokti, maska ovdje, maska ondje i samopouzdanje raste li raste-a to je ono što trebate tih dana.

S R E T N O !!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao da sebe vidim! Tako sam i ja izgledala i jos da ne zaboravim...nabacila 5 kila zderuci tone cokolade dok sam ucila.

A prethodni prijedlog je dobar! Par dana prije ispita otisla sam frizerki i bila nov covjek, malo promjenila zrak u plucima, vidjela ljude, dobila novi friz i za razliku od prije, super si izgledala!

Sretno ti na ispitu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija