Jump to content

apsolutna zastara za ZDR i MIO osiguranje


sportaš123

Preporučene objave

Poštovani.

1999.godine, imao sam obrt, sa jednim zaposlenikim uz mene. Za njega sam platio sve doprinose i odjavio ga.

Tada sam završio na 6.mj u pritvoru Zagrebačkog zatvora, te su mi roditelji pokrenuli odjavu obrta, a po mom izlasku preko odvjetnika napravio sam i proglasio "Stečaj".

Napominjem da nemam imovine, kao ni moji roditelji, odnosno imam samo još majku. Nemam pokretnina.

U ovih 10 i više godine nikada nisam bio zaposlen niti sam imao primanja, a zdravstveno osiguranje sam dobio na temelju svoje bolesti jer sam ovisnik o drogama, koji je stalno na ambulantnom lječenju.

 

U svih ovih 10-tak godina nikada nisam imao primanja, dolazili su mi jednom godišnje uplatnice sa enormno visokom cifrom za uplatu, a sada prije 7. dana dobio sam rješenje o OVRSI, no nisu me našli na adresi.

Osoba koja živi sa mojoj majkom je nakon što sam podigao to Rješenje o provodjenju OVRHE, otišli su na sud dat izjavu da nemam imovine, nekretnina, pokretnina, da sam nesposoban za rad, da sam bolestan, da sam ovisnik.

 

Stečaj je proglašen negdje početkom 2001.godine..

Molim Vas recite mi kako da se toga rješim, na koji način i dali je u mom slučaju nastupilia zastara, ako nije kada nastupa, ili ako je s moje strane potrebno šta poduzeti, molim Vas za savjet šta da poduzmem i kome da se za ovaj slučaj obratim.

 

Moram se toga nekako rješit, jer po tomu mi se više isplati nikad bit službeno zaposlen, a ako i dodjem do imovine sve moram imat na tudje ime i skrivat.

 

Molim Vas za konkretan odgovor i pomoć

 

Hvala...

Endi Filip

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija