Jump to content

oduzimanje registarskih ploćica


Mandov

Preporučene objave

molim vas pomozite mi. oduzete su mi automob. tablice iz razloga što se vodi kao ne registrano vozilo i ako imam tehnički s pečatom na poleđini ,plaćeno osiguranje i sve potrebno. problem je u tome što sam imao promijenu adrese te mi je napravljena nova prometna koju nisam ovjerio u mup-u te se po zakonu vodi kao neregistrirano vozilo.

napisali su mi kaznu na 2700 kn. molim vas na osnovu čega imam barem malo mogućnosti žalbe ?registracija

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uvijek imate pravo žalbe na loše imovinsko stanje, o tome pročitajte stare postove.

 

Žrtva ste aljkavog rada djelatnika stanice za tehnički pregled vozila i aljkavog rada policije koja nadzire njihov rad.

 

Policajac koji vam je oduzeo tablice i pisao kaznu je dobro napravio, ali ne sve. Propustio je od vas uzeti izjavu na zapisnik koja je nužna da se teti/tetku iz STP sastavi kazna radi prekršene odredbe iz čl. 8. st. 2. Pravilnika o registraciji i označavanju vozila.

 

Dakle, pisati prigovor, sve svaliti na tetu/tetka, priložiti dokaze o lošem imovinskom stanju i tražiti manju kaznu, odnosno da vas se kazni opomenom kao žrtvu loše birokracije.

 

Vaša odgovornost postoji i nitko vas neće u potpunosti osloboditi kazne.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija