Jump to content

Taborsky part 2.....


rozenica

Preporučene objave

iskustva su razna, ali kada sam ja bio u postupku umirovljenja, nazvao sam Ministarstvo branitelja, i zamolio da mi se kaže trenutni status moga predmeta - nakon pola minute čekanja, rekli su mi da moj predmet dolazi na rješavanje za oko 2 mjeseca - tako je i bilo, ali to je bilo 2007. - sveukupno od prvog dana tvrtkove do rješenja je prošlo u mom slučaju 6 i pol mjeseci - sretno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Jučer zvao povjerenstvo u Parku stara Trešnjevka na 3658022 i slučaj se vratio u Tvrtkovu,Zovem tamo dva sata tipkam brojke i gle čuda javi se gospođa i kaže da se 27.09,vratio predmet i da je sad kod doktorice xy i da čekam da me pozove,

Sad mi nije jasno kaj opet moram na nekakvu komisiju(kakva sad opet doktorica-revizirica valjda)pa to je dea poludiš...kolko još trebam proći komisija?Ima koga sa takvim iskustvima i kakav je rezime svega?

 

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

rozenica je napisao:

Jučer zvao povjerenstvo u Parku stara Trešnjevka na 3658022 i slučaj se vratio u Tvrtkovu,Zovem tamo dva sata tipkam brojke i gle čuda javi se gospođa i kaže da se 27.09,vratio predmet i da je sad kod doktorice xy i da čekam da me pozove,

Sad mi nije jasno kaj opet moram na nekakvu komisiju(kakva sad opet doktorica-revizirica valjda)pa to je dea poludiš...kolko još trebam proći komisija?Ima koga sa takvim iskustvima i kakav je rezime svega?

 

Pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

vrlo vjerovatno si dobio mirovinu, kakvu trebali su ti reći kad si bio na komisiji, mislim na opću ili profesionalnu i takav predmet šalju na Povjerenstvo koje ili potvrdi tu ocjenu ili izmjeni postotak. Takav predmet se vrati na komisiju koja to evidentira i šalje referentu u rad koji šalje dalje predmet u matičnu evidenciju na izračun mirovine. Oni ujedno traže razne potvrde o sudjelovanju u ratu, potvrdu o činu i slično. Ako te još što zanima možeš poslati PP.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ovako Višnja ti je to išlo,,,

predal papire 23.07 i oko 20.8 išo kod žene na razgovor,,tam smo pričali i kaže ona da šalje papire kod taborskog i da on odlučuje(kaj to neznam,,neznam nikakav postotak,dali je opća ili profesionalna) i zovem ti sad prije par dana na povjerenstvo i kažu dea su vratili u tvrtkovu predmet.Zovem tamo i kaže teta da je kod doktorice xy na daljnjem radu i da čekam da me pozovu(kaj da čekam..koga)Sve papire sam im poslal,rvi,dragovoljačke,radnu knjižicu su zeli,

 

E sad kaj je bolje da otiđem tamo na šalter info i pitam kaj sam dobio i kolko ili da odem kod te doktorice xy(znam kak se preziva) ili da jednostavno čekam da me pozovu?

Kaj ti misliš i kaje najbolje?

Hvala i pozdrav

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

neće te više zvati na komisiju jer nema za to potrebe. vrlo vjerovatno predmet više nije na komisiji kod te doktorice jer to obično traje par dana. ona ga je sigurno poslala dalje na proceduru. jesi ti u radnom odnosu, mislim kad si dao radnu knjižicu? možeš otići na šalter informacija da vidiš gdje ti je predmet, ili nazvati na tel 4595 473 ili 4595 474 pa će ti isto reći informaciju. pa nazoveš tamo gdje ti je predmet i pitaš što su ti dali na povjerenstvu i da što još treba pribaviti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bok,,

danas bil kod tete u trpimirovoj i rekla je da imam 20/80,profesionalnu i hrpu papira skupiti,,ok stanćičeve 4.6 do čerinine i potvrdu o borbenom sektoru koje se čeka par mjeseci.do ps-1,obrasca koji se diže u karlovcu valjda,

sad nisam pametan kaj dalje,,moram prespavat pa se čujemo?

 

kaj ti si u sustavu tom,,,kaj si višnja ili drugaćije nekak?

poz

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Pozdrav !

neki dan sam bio na vještačenju u mirovinskom,jutros otišao vidjeti šta ima kažu da je otišlo kod taborskog .dosad sam imao profesionalno 40 rat/60 civilno.

nikad mi nisu spominjali taborskog,zanima me dali sva rješenja mirovinskog moraju ići kod njega ili samo neka,koliko se čeka....zahvaljujem na odgovoru !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija