Jump to content

Registracija obrta - on line turistička agencija


ljubavljuta

Preporučene objave

Pozdrav,

 

danas sam bila u županijskom uredu gdje se rade registracije obrta. Imam položeno za Voditelja poslovnice TA i potvrdu o poznavanju stranih jezika, poslovni prostor gdje ne moram vaditi MTU. Sve su mi to potvrdili da je ok i naveli 5 stvari koje su mi potrebne za otvaranje.

 

1. Umjesto uporabne potvrdu da je kuća napravljena prije 1969

2. Izjavu da mi vlasnik/otac dozvoljava radu u prostoru a ovjerenu od javnog bilježnika

3. Dokaz o stručnoj osposobljenosti

4. Ateste

 

Ono što mi nisu rekli a po internetu je teško pronaći koje sve djelatnosti mogu navesti bez obzira što se možda neću sa svime baviti a da su usko povezane sa web marketingom ( osnovna djelatnost jer portal će samo raditi oglašavanje privatnih iznajmljivača uz paušalnu godišnju naplatu za oglašavanje), internet prodajom oglasnog prostora -banneri, svim ostalim vrstama promidžbe, danas sutra možda uz paušalne iznose planiram uvesti da iznajmljujem u ime iznajmljivača uz naplatu 15% provizije. Bitno je i reći da će većina iznajmljivača biti iz Austrije prezentirana na toj stranici tako da će mi plaćati iz inozemstva. Da li predlažete možda u tom djelu nešto?

Zanimaju me i sve vrste savjetovanja. Dakle sve što mogu registrirati u poslovnom prostrotu (ne poslovnica).

 

Molim brzi odgovor jer u ponedjeljak idem otvoriti obrt.

 

Da li može da se obrt zove 'SMJEŠTAJ-APARTMANI-SMJEŠTAJ' ili 'ODMOR-PRIVATNI-SMJEŠTAJ'?

Zašto? Zato jer zakon o domeni .hr nalaže da se domena zove isto kao i obrt a zbog promocije na web tražilicama naziv domene je vrlo bitan.

 

PUNO HVALA!

 

p.s u uredu su mi rekli da mi za on line agenciju ne treba 2 godine radnog iskustva/ nevjerovatno ali istinito

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija