Jump to content

HITNO - Porodiljna naknada: ugovor na određeno vs. neodređeno


modra

Preporučene objave

Zamolila bih upućene za kratak odgovor koji je meni od iznimne važnosti i hitnosti:

 

Trenutno sam zaposlena na određeno, a istovremeno sam u 6. mjesecu trudnoće. Ukupno imam preko 18 mjeseci neprekinutog radnog staža i prosjek plaće zadnjih 5 mj. od 5500 kn. Ugovor na određeno mi za par dana ističe, a ginekolog me šalje na čuvanje trudnoće zbog blizanačke trudnoće. Tvrtka u kojoj radim je korektna i žele mi produžiti ugovor neovisno o trudnoći, samo je upitno kakav će taj ugovor biti. Moje pitanje je slijedeće: koliko minimalno mi ga moraju produžiti da bih ostvarila pravo na porodiljnu naknadu, te da li se iznos same naknade mijenja ovisno o tipu ugovora (na određeno/neodređeno)? Konkretnije: u trenutku otvaranja porodiljnog, kakav mi mora biti status ugovora, te da li za maksimalnu naknadu moram biti prijavljena na neodređeno, ili to može biti i ugovor na određeno?

 

Unaprijed zahvaljujem na brzom odgovoru jer bi mi informacija trebala već za sutra! :-/

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija