Jump to content

molim savjet


mare26

Preporučene objave

Pozdrav svima, ovako trebala bi jedan savjet i nadam se da mi mozete pomoci, danas sam imala sudar, vozila sam se desnom trakom malo brze (iskreno vise od dopustene brzine u naselju), oko 70-80 km/h, kada mi je iz ulice (parkiralista) sa moje lijeve strane zena oduzela prednost i izletila pred mene (meni su suprotnom smjeru nailazila 2 auta, i cim su oni prosli ona je izletila, tako da me vjerojatno nije ni vidjela, jer da je dodala bi gas, medjutim ona je polagano kretala) ja sam pocela kocit cim sam ju ugledala da izazi, ali znala sam da cu se zaletit u nju, samo je bilo pitanje da li u zadnji kraj ili bocno, medjutim udarila sam ju otraga, policija je napravila izvjestaj, i rekli su da sam u trenutku njena izlaska bila udaljena od nje 16m, tako da nisam mogla izbjeci sudar, eventualno sam mogla proci sa manjom materijalnom stetom (koja je cca 15000kn na mom autu), ali kisa je padala, i cim sam pocela kocit, auto je proklizao, steta na njenom autu ce biti naplacena od moga osiguranja, po cemu sam znaci ja kriva, jer je kao kriv onaj tko udari u zadnji kraj..i ja placam sve troskove..razmisljam da li ima smisla da uzmem odvjetnika i probam, ako nista drugo, da budu podijeljeni troskovi?!ili je ipak moja stopostotna krivica i nemam sanse..molim Vas za savjete..puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako je drugi auto izašao ispred tebe...po nekoj logici, nije ti samo uzeo prednost, nego i skratio put kočenja, a on se mora sigurno uključiti u promet, a ne izletiti ispred nekoga pošto-poto. Po drugoj, uvijek je kriv onaj iza...i sad kak si koji sudac protumači zakon...

Brzina nije bitna jer je to između tebe i Policije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija