Jump to content

platiti odmah ili se zaliti


Ante3005

Preporučene objave

pozdrav svima.

prije 2 dana sam zaustavljen i alkotestiran.

napuhao sam 0,7.

ne opravdavam svoj postupak niti se smatram ispravnim,nemam se na sto zaliti.

policajac mi je dao 3 papira:

-prekrsajni nalog

-obavijest o oduzimanju vozacke na 3 dana

-obavijest o obavljenom alkotestu

-uplatinicu na 1000kn

u prekrsajnom nalogu pise 1000kn novcane kazne i 6 mjeseci bez vozacke...vozacka mi je prijeko potrebna ,sada me zanima

1)ako platim u roku od 8 dana tih 1000 kn koje sam dobio na licu mjesta hoce li mi se oduzet vozacka odmah i hoce li se oduzet?

2)u zalbi navedem da priznajem krivicu za pocnijen prekrsaj te trazim da me se uvjetno kazni ,hoce li proci?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

probaj je napisao:

Za novčanu kaznu mi se čini da nemate velikih izgleda za uspjeti, ali za tih 6 mjeseci zaštitne mjere imate i to velike izglede. Mislim da na prekršajni nalog podnosite prigovor, a ne žalbu. :palac:

a ako ne pisem prigovor i u ovih 8 dana platim 1000 kn hoce li mi biti izrecena zabrana upravljanja?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

probaj je napisao:

U pravilu bi trebala biti izvršena. Ona vam je već izrečena, a protekom roka za prigovor, ukoliko ne prigovorite postaje pravomoćna i izvršna. A doista 6 mjeseci niste zaslužili.

da,jasno mi je.

sa tolerancijom je bilo 0,6,dovoljno da se osjecam sposoban vozit.

pisat cu prigovor u kojem cu priznati krivicu za pocinjen prekrsaj i molit smanjenje zabrane upravljanja ili da mi se niti ne izrece ,uz uvjetnu kaznu,sta misliste hoce li upaliti?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija