Jump to content

voznja pod utjecajem alkohola


i123

Preporučene objave

Ovaj vikend zaustavila me policija na putu doma iz kafica koji je udaljen 500m od kuce, puhala sam alkotest i imala 2.06 promila. Nikad prije nisam imala nikakv prekrsaj niti imam koji kazneni bod. Zanima me koliku bi kaznu i zabranu mogla dobit i kakve su mi sanse ako pisem zalbu? Naime muz mi je nezaposlen a auto mi je jako potreban jer svaki dan idem s njim na posao i vozim dijete u vrtic... Molim vas da izostavite komentare tipa, nisi trebala vozit i slicno jer sam svega toga sada i sama svjesna...

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

nisi trebala vozit haha, šalim se.... ovako: pišite žalbu , navedite da nikad prije (ne znam koliko imate vozačku) niste kažnjavani, da ste slabijeg materijalnog stanja (uzdržavate malo dijete), muž nezaposlen, izmislite još nešto... pozvat će vas kod sudca za prekršaje , zabranu upravljanja će vam sigurno smanjiti bar za 2 - 3 mjeseca (dobili ste 6 mj. ili 9 ?), a vjerovatno i visinu novčane kazne...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija