Jump to content

posjedovanje marihuane


ivana77

Preporučene objave

Dobar dan!:)

 

Molim vas za pomoć,moj prijatelj je otišao kod drugog "prijatelja" da nabavi marihuanu za vlastite potrebe.Policija je upala kod "prijatelja" i napravila pretres,"prijatelj" je optužen za posjedovanje i preprodaju a moj prijatelj samo za posjedovanje 4,48 grama marihuane(više od 0,3 %thc-a).Podignuta je optužnica protiv obojice od županijskog državnog odvjetništva.

Molim vas da mi kažete kakvu kaznu može očekivati moj prijatelj za posjedovanje marihuane.Na Optužnici u desnom gornjem čošku velikim slovima piše ŽURNO PRITVOR,dok se u daljnjem tekstu nigdje ne spominje pritvor(on je trenutno na slobodi),nego se samo spominje poziv na glavnu raspravu.Hvala na pomoći......;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Vjerojatno je netko bio u pritvoru dok stoji štambilj "žurno pritvor".

 

Možda je nekom određen pritvor?

 

Uglavnom ovaj što je prodavao ako mu se dokaže krivnja najmanje mu ide 2 godine zatvora.

 

Gadno, ali realnost.

 

Ovaj što je kupio za sebe će dobiti neku novčanu kaznu ili uvjetnu zatvorsku (ako nije dosada kažnjavan za isto djelo)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija