Jump to content

Ozlijeđeni


Ozlijeda

Preporučene objave

U nedijelju u 23h sam sa društvom iz nogometnog kluba izašao poslije utakmice na piće i tako se družili , no pokraj nas je sijedila jedna problematićna osoba koja me ima već duže vrijeme na piku i neda mi mira, govoreći da sam ja cinkaroš što sam se maknuo iz lošeg društva i što se više s tim društvom ne družim. No nakon par ispijenih pića poćeo je uskakat meni u rezgovore sa prijateljima i tu sam mu ja reko neke stvari da se makne itd.. ali nakon toga me već poćeo maltretirat u kafiću pa smo izašli van da porazgovaramo, ali on je meni rekao "SAD ĆU TE UDARIT" on je to napravio pred mojom dvojicom prijatelja dva puta me udario da sam ja nakon svakog udarca pao na pod i udario glavom o pod ne vrativši mu ni jedanput i tu mi je još govorio svakakve ružne psovke i govorio da nisam frajer poput njega itd...

Lijeva strana glave mi je natećena pa me zanima šta sad uradit nakon svega toga što mi se desilo :-?:-?:-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ozljeda

trebao si ići na prvu pomoć reći što se zbilo

tada bi ono pozvali policiju koja bi napravila zapisnik

liječnici bi utvrdili koliko su ozljede teške te

bi sukladno tome djelovala i policija

moj savjet bi glasio ovako

1.ako si slabiji izbjegni sukob kako god znaš

2.ako si već u sukobu i ako si srušen a nitko te ne cipelari ostani na podu čak i glumi da ti je teže nego što je

3.ako te cipelari diži se i obrani se

4.idi na tečaj samoobrane

ove četiri točke su i istina i šala ne ljuti se

ono prije nije šala i čudi me da nisi tako i napravio

pošto imaš svjedoke možeš ga prijaviti ali tvoje ozljede su lakše pa ti od toga nema ništa (bar ja tako mislim - nisam pravnik nego ti govorim kao stariji koji ti želi dati savjet)

mogu ti reći kloni se tog tipa i pametni se skoro nikada ne sukobljavaju fizički

gledaj to izbjeć ako ikako možeš

ako te i dalje bude maltretirao možeš ga prijaviti ali čitaš valjda štampu da se na te stvari slabo reagira.

zaboravi idi dalje i ne daj se

pozdrav

 

:palac::palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija