Jump to content

pomoč


mrcko-grom

Preporučene objave

ljep pozdrav branjiteljima imali neko ko bi mi mogo reć kolku bi mirovinu mogo imat imam čin razvodnika i izlazim iz sustava nesposoban za dvo profesionalna ovisnik o inzulinu imam 19 godina staža bez benificije i status dragovoljca prosječne plače 6000 kn 17godina gardiske brigade i 2 godine djelatno sastava hrz u naprjed zahvaljujem

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mrcko-grom je napisao:

ljep pozdrav branjiteljima imali neko ko bi mi mogo reć kolku bi mirovinu mogo imat imam čin razvodnika i izlazim iz sustava nesposoban za dvo profesionalna ovisnik o inzulinu imam 19 godina staža bez benificije i status dragovoljca prosječne plače 6000 kn 17godina gardiske brigade i 2 godine djelatno sastava hrz u naprjed zahvaljujem

 

Ako nemate status HRVI-a, a koliko sam razumio iz vašeg posta da nemate, onda ne idete u mirovinu po zakonu o braniteljima već po onom zakonu o DVO i OSO, te djelatnicima pravosudne policije , te bi vam u tom slućaju mirovina mogla iznostiti oko od 40 do 60 % primanja koje ste imali kao DVO.

 

Ako idete u invalidsku mirovinu bez RVI-a i mimo zakona o DVO i OSO onda će vam mirovina biti najvjerojatnije ona minimalna braniteljska od nekih 2200 - 2300 kn.

 

Da idete po zakonu o braniteljima u mrovinu onda bi vam bio jako bitan i omjer rat - mir koji bi dobili.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija