Jump to content

pravo korištenja UPOMOĆĆĆ

anonimno
 Dijeli

Preporučene objave

OSTAVINSKOM RASPRAVOM OD OCA SAM NASLJEDILA KUĆU KOJU JE ON NASLJEDIO OD SVOG OCA A NJEGOV OTAC JE KUĆU KUPIO DAVNE 47 GODINE. KAKO SAM KUĆU HTJELA RENOVIRATI SHVATILA SAM DA SE OTAC NIKADA NIJE UPISAO U ZEMLJIŠNE KNJIGE NEGO SE SAMO VODI U KATASTRU KAO VLASNIK.

NEKI JE GOSPODIN TO OĆITO ISKORISTIO I 89 GODINE SE UPISAO U GRUNTOVNICU KAO KORISNIK S OBZIROM DA JE ZEMLJIŠTE NA KOJOJ JE IZGRAĐENA KUĆA DRUŠTVENO VLASNIŠTVO .

POJMA NEMAM KAKO JE DOTIĆNI USPIO DOBITI PRAVO KORIŠTENJA NA ZEMLJU NA KOJOJ JE MOJA KUĆA VEĆ 70 GODINA .KAKVA SU NJEGOVA PRAVA I DA LI IH UOPĆE IMA (TRAŽI ME 80000 EURA DA SE MAKNE IZ GRUNTOVNICE) .ŠTO MI JE ĆINITI I KOJA SU MOJA PRAVA. :-o

Dijeli na drugim stranicama

Ja bih prvo provjerila u gruntovni temeljem čega je upisano korištenje, tražite uvid u spis, možda vam bude nešto jasnije. Inače, prema onome šta ste rekli mi se čini da bi vi već po dosjelosti stekli tu zemlju, pogotovo ako imate ugovore o stjecanju i toliko dugo ste upisani kao POSJEDNIK u katastar. Nisam sto posto sigurna koji točno utjecaj ima taj korisnik...

Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Dijeli

• Napravi novi...

Važna informacija