Jump to content

ne placeni prekovremeni vec prikazani kao bonus


maxvel

Preporučene objave

Radim deset godina u hotelu nikada mi prekovreni nisi bili praceni kao prekovremeni (stoji u ugovoru da trebaju biti neznam sada tocno kojlikon %), zatim u zadnje vrijeme, evo primjera u 8 mjesecu imala sam 305 radnih sati prikazano mi je u listi 240cc ostatak je u nekakvom bonusu koji oni samo znaju sto je to, (u stalnom sam radnom odnosu 3ili4 godine)sa tim da smo morali na pocetku sezone potpisati ugovor da pristajemo raditi 56 sati tjedno radi sezone naravno(ili ce taj posao raditi netko adekvatniji tj. dobit ces otkaz)- Dobili smo novu direktoricu koja vrši doslovce mobing na sve oni koji privatno nisu dobri sa njom (nažalost ja ne mogu sa takvim osobama biti, ona je pokušavala od mene izvuci informacije ja nisam takva pa sam sad na meti, ima nas još). Radim dva posla odjednom, svi stalni sezonci su počeli dobivati otkaze i oni koji su inače ostajali raditi zimi, jer kako ona kaze citiram "to su neki tamo iz Sjeverne Hrvatske" i počela je dovoditi ljude iz Bosne i Hercegovine jer su oni očito podobniji. Savjet molim za sate prekovremene i za ovaj očiti mobing koji ja ne mogu ni opisati u par rečenica:

 

Hvala!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija