Jump to content

radni spor i sudac pojedinac


Grizli_Adams

Preporučene objave

Naime dobio sam nakon dvadeset godina staža u istoj firmi,citiram: otkaz skrivljenim ponašanjem(to valjda svaki put kad nekog treba likvidirati koriste) .

U prvom stupnju na općinskom sudu je sudio sudac pojedinac. Pitam se dali je to praksa ili možda protivno ZPP-u. Naime nikomu nisam smetao posjed pa da o tome odlučuje sudac pojedinac !

Sada je predmet na drugostupanjskom sudu, ali ako izgubim i tamo nemam izbora baš.

Čitavo vrijeme nemam nikakvih primanja jer zbog floskule "otkaz skrivljenim ponašanjem......" . Ista povlači na Zavodu za zapošljavanja automatizam po kojem niti jedan radnik koji je tako dobio otkaz nema pravo na mjesečnu naknadu. Nesposobnošću ministra Hebranga koji je ukinuo novčana sredstva centru za socijalnu skrb, ispostavi u mojoj općini niti preko socijalne skrbi nemam nikakvih primanja.

Sada sam nezaposleni

- knjigovezac

-drvnoindustrijski tehničar

-šumarski tehničar(sa ovog mjesta su me makli)

kojim slučajem da sam dovršio pravni fakultet(prekinuo zbog rata) koliko bi to bilo uzalud školovanja. Ha što mogu kad sam štreber i 18 godina sam proveo u školi, dobar dio uz rad

Mene sa 41 godinom starosti nitko netreba na poslu.

Da mogu van otišao bih zauvijek iz Hrvatske jer me za ovakvu tam-tam banana republiku ništa više ne veže.

O suicidu ne pomišljam ali da ja nekog skratim za glavu vrlo često pomislim.

 

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija