Jump to content

;((


murter

Preporučene objave

murter je napisao:

11,9,6 god.hvala Vam na pomoći javit ću se u centar pazatražit promjenu sudske odluke

 

CZSS nema mogućnost niti pravo mijenjati sudsku odluku.Ista se može promjeniti samo u izvanparničnom sudskom postupku ako su nastupile nove okolnosti zbog kojih je izmjena moguća i potrebna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

odlukom suda 2puta tj.po 2 sata i svaki drugi vikend,ali kako su sada starija očekujem da se naša viđanja trebaju produljiti vremenski..bivša supruga je odmah nakon razvoda počela živjeti sa svojim novim partnerom pa eto tužno za priznat,ali taj čovjek je više u odgoju nego ja, a vjerujte mi da to itekako boli.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bitno mi je da je to moguće promjeniti...znam da će me sada šetato od vrata do vrata,ali nešto moram promjeniti,jer to su i moja djeca ,a tako malo mogu sudjelovati u odgoju.Našao sam si i ja srodnu dušu nakon 6 godina ,i sada mi je lakše jer je djeci i skuhano i oprano kad su kod mene .bilo mi je teško jer nemam ni majku ni sestru nikoga sam sam a trebalo je njima spremiti i ručak kad sam bio sam;)svakako je to izgledalo.Djeca ju obožavaju,i toliko sam sada sretan što mogu bar u te dane kad su kod mene osječati dio obiteljske sreće;))samo da je češće!!!!!hvala još jednom na savjetima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija