Jump to content

Pitanje - zapošljavanje sa kaznenim djelom učinjenim dok sam bio maloljetan


MardukOs

Preporučene objave

Poštovanje,

 

kad sam imao tek napunjenih 17 godina (2004. god.) , uhvatili su me sa marihuanom (35 grama/dilanje, bio je stari zakon). Za kaznu sam dobio 1 god uvjeta na 3 mj. zatvora. Zanima me kad završim fakultet, kakve bih posljedice mogao imati kod zapošljavanja, dali se to djelo briše (neki govore da, neki ne) i dali ću ikada više moći dobiti potvrdu o nekažnjavanju ukoliko neko poduzeće traži. Znam da ima puno poduzeća koja ne traže to ali mi sada kada sam stariji više to nije smiješno.

 

Hvala lijepa i nadam se odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

MardukOs je napisao:

Poštovanje,

 

kad sam imao tek napunjenih 17 godina (2004. god.) , uhvatili su me sa marihuanom (35 grama/dilanje, bio je stari zakon). Za kaznu sam dobio 1 god uvjeta na 3 mj. zatvora. Zanima me kad završim fakultet, kakve bih posljedice mogao imati kod zapošljavanja, dali se to djelo briše (neki govore da, neki ne) i dali ću ikada više moći dobiti potvrdu o nekažnjavanju ukoliko neko poduzeće traži. Znam da ima puno poduzeća koja ne traže to ali mi sada kada sam stariji više to nije smiješno.

 

Hvala lijepa i nadam se odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija