Jump to content

HT- Hrvi


Bucimir

Preporučene objave

Bucimir je napisao:

Može li mi netko točno odgovoriti dali određeni popust kod HT imaju svi Hrvi ili samo članovi famozne udruge,na čijem je čelu dragovoljac,ne iz 91.nego iz 90.čiji član nisam niti želim biti.Hvala!

 

ja imam fiksnu na VIP-u, pa nema nikakkvih popusta....ili možda ima a da ja ne znam ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Optima telecom su prije cca 2 godine imali povoljan "Braniteljski paket".

 

Ne znam dali se još uvijek možeš kod njih na to predplatiti (vjerojatno možeš ali nazovi ih pa se raspitaj).

 

Dakle, sklopiš s njima ugovor, (sve se može telefonskim putem), oni će ti biti predoperater za telefonske pozive po puno povoljnijoj tarifi (primjerice ja svaki treći mjesec plaćam telefonske razgovore 30-tak kuna, znači oko 10 kuna mjesečno) za žena stalno poziva ili punicu ili sestru........ i blebeću da mi padne na pamet da isključim telefon.

 

I stalno joj nabadam na nos da telefon služi za dogovor, a ne za razgovor!

 

 

Nadalje, ako s optimom sklopiš taj predugovor da ti oni budu predoperater, HT-u ćeš i dalje plaćati samo pretplatu, ali budi oprezan, jer HT-u plaćaš i pozive na mobitel i ostale brojeve koji nisu po nižim tarifama npr.988-informacije i sl.

 

Ovo sa optimom ti vrijedi samo za "normalne" fiksne tel. linije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne bi reklamirao nikoga alo kad sam se skinuo sa HT-a i njihovog popusta od 30 Kn na HALO 60 o prešao kod drugog operatera bez popusta računi su mi pali na ispod razine koju sam imao s popustom kod HT-a.

 

Optima ima i braniteljski paket koji je isplativ ako malo koristite telefon a za neko normalno telefoniranje nije od velikog značaja.

 

Međutim mene dođe oko 200 Kn mjesečno, pretplata na telefon, razgovori, internet 2 Mb/256 Kb pretplata i neograničen promet

dok sam sve to prije plačao cca 230-240 Kn , nije veliko smanjenje ali čovjeka veseli.

 

U svakom slučaju, kojega god operatora uzimali pitajte ga da li ima kakve pogodnosti za RVI i napomenite mu da drugi imaju a kako je tržište slobodno i otvoreno sve opcije su otvorene.

 

Osim HT i OPTIME sad telefoniju nude i ISKON, B-NET, i još neki lokalni distributeri pa se svakako raspitajte oko pogodnosti

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam na Metronetu gdje recimo internet imam flet preko djece koja dobiju lozinku u školi za CARNet daju tu opciju i placam flet voice 70 kuna te mogu pričati na telefonu u Hrvatskoj neograničeno do mile volje nemaju nikakav braniteljski paket ali sve ukupno me mjesečno dođe negdje oko 177 kuna, žena se spasila može pričati na telefonu do mile volje a i ja se spasio internet mi je uključen non stop i mogu skidat što god hoću gasim ga samo jedanput tjedno .

 

http://www.metronet.hr/Naslovnica.aspx

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

PrEsVeTli je napis

 

 

ao:

Ne bi reklamirao nikoga alo kad sam se skinuo sa HT-a i njihovog popusta od 30 Kn na HALO 60 o prešao kod drugog operatera bez popusta računi su mi pali na ispod razine koju sam imao s popustom kod HT-a.

 

Optima ima i braniteljski paket koji je isplativ ako malo koristite telefon a za neko normalno telefoniranje nije od velikog značaja.

 

Međutim mene dođe oko 200 Kn mjesečno, pretplata na telefon, razgovori, internet 2 Mb/256 Kb pretplata i neograničen promet

dok sam sve to prije plačao cca 230-240 Kn , nije veliko smanjenje ali čovjeka veseli.

 

U svakom slučaju, kojega god operatora uzimali pitajte ga da li ima kakve pogodnosti za RVI i napomenite mu da drugi imaju a kako je tržište slobodno i otvoreno sve opcije su otvorene.

 

Osim HT i OPTIME sad telefoniju nude i ISKON, B-NET, i još neki lokalni distributeri pa se svakako raspitajte oko pogodnosti

 

 

 

sve ok presvetli ima dosta drugih povoljnijih operatera ,ali ima nas koji smo osuđeni na t-com ,zbog nedostupnosti drugih,pa moramo trpiti monopolista i njegovu bahatost i paprene cjene ...eto tolko od mene :palacdolje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija