Jump to content

Primjer žalbe


visitor_xx

Preporučene objave

Molim vas da mi netko na mail pošalje primjer žalbe za kršenje javnog reda i mira.

Može i špranca samo, ako ništa drugo.

 

mail: couple@net.hr

 

Ukratko: Neki deda je udario s kombijem susjedov retrovizor. Izašao van, došao nama u dvorište, počeo se derati i udario frenda, ovaj ga odgurnuo, deda pao, digao se i otišao. Mi pozvali policiju.

Dedi je kasnije izmjereno 1,6 promila, vozio bez vozačke...

Nakon toga, nas troje koji smo tamo bili dobili kaznenu prijavu zbog nanošenja težih tjelesnih ozljeda, išli na kazneni sud,odbačene sve optužbe. Deda nije imao pojma šta priča, valjda je pijan došao i na sud, pola toga se ne sjeća, nikoga od nas nije prepoznao, govorio nepovezano,da ga je grupa ljudi cipelarila, bla, bla.. To je odbačeno..

 

Međutim, na prekršajnom sudu smo proglašeni svi krivima, 300 kn kazne, ja sam bio 3 metra od čovjeka, nisam s njim ni riječ prozborio,kao ni ovaj drugi dečko,a treći ga je samo odgurnuo. To je bilo treće ročište jer se dotični nije pojavio na prva dva.

 

Mi bi htjeli sada pisati žalbu pa ako nam netko može poslati neki primjer kako bi to trebalo izgledati.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija