Jump to content

koju pomoc mogu očekivati od centra za socijalnu skrb


NESI11

Preporučene objave

Majka sam 13mjesecne curice,i više ne primam porodiljnu naknadu,nezaposlena sam,kao imoj muž,s kojim nisam živjela od vjencanja zbog novcane situacije,trenutacno sam kod tate(majka preminula)ali i njemu moram placati režije,a primam samo 290kn djecjeg doplatka.da li imam ikakvo pravo na novcanu pomoc ja i djete,ili ja muž i djete,jer muž mi je prakticki na ulici,nije našao posao,a sada od 1.11 istjece mu stanarina koju je uplatio,na centru(Split)nitko nece niti da vas upozna sa vaŠIM PRAVIMA,NI NOVCANIM,NI PSIHOLOŠKIM(OVA SITUACIJA JE JAKO STRESNA TE SAM JAKO DEPRESIVNA)ONI SAMO GOVORE DA DJETE MORA BITI ZBRINUTO i cisto i da mora živjeti u zdravom okružju ili ce se oduzeti,a nitko ne obraca pažnju što to djete svog oca prakticki ni ne pozna,što ja živim sa 32god.sa svoji ocem koji ima mirovinu tocno 2000kn.U Zagrebu mi je jedna poznanica imala slicni problem,ali ona je dobila i krov nad glavom i pomoc pri zaposlenju,a ovdje u Splitu nitko nezna koja prava imam,ja ili imamo mi kao obitelj,samo me šalju od vrata do vrata,ugovaraju sastanke na koje se nitko ne pojavi,i traže da ih se zove tada i tada,ali ja nemam telefon da imam mobitel,da muž ga ima ali vec mjesecima nemamo kn na njemu...odkud da ih zovem???Tata me ne želi ovdje,to se odražava na moju kcer,neprestalne svađe s mojim ocem,a naposljetku svađe s mužem,mi od kada smo se oženili 09.05.2009g.nismo živjeli skupa,molim Vas dajte mi neki savjet,uputite me negdje,na kraju sam snaga,samo želim posao kojim cu moci placati sobicu da možemo živjeti kao obitelj da li je to puno tražiti 2010god.molim Vas,bilo kakav odgovor.Mama

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ako Vas u Splitu ništa ne drži, uzmite oglasnik i potražite posao dalje, evo u Istarskoj Butigi www.butiga.com.hr ima dosta oglasa za posao gdje se nudi i smještaj. Najgore je ako će te čekati da vam država i državni službenici pomognu jer po svemu sudeći država nam ide kvragu pa se ti službenici brinu samo za svoje gu.........

Znam da Vam je teško ali u sličnoj sam situaciji i jednostavno ne vidim nikakvo drugo rješenje nego da se preselim negdje drugdje gdje ima posla.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija