Jump to content

APOSTILA za potvrdu o nekažnjavanju?


anonimno

Preporučene objave

Dobio sam posao u Belgiji. Morao sam izmedju ostalih papira prevesti potvrdu o nekažnjavanju na francuski (za vizu).

Sad saznajme da mi treba apostila prije nego sto ovo posaljem u Belgiju. Nije mi jasno od koga ja tu apostilu trazim?

Problem je što mi je to prevedeno od strane sudskog prevoditelja iz Zagreb, a ja sam u drugom gradu pa ne znam je li to trebam traziti od suda u Zagrebu ili u mom gradu? I to kojeg suda, županijskog ili nekog drugog?

Glavni je problem da mi je frka s vremenom, nemam ga previse...

Ako bilo tko ima kakvog iskustva s nečim sličnim, molim pomozite. Hvala puno!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

prije par godina je netko u mojoj obitelji ovjeravao ja mislim diplomu. i procedura je bila koma. ako se dobro sjećam nakon prijevoda je trebalo otići na općinski sud po mjestu sudskog tumača da oni udare žig da je taj čovjek stvarno ovlašteni prevoditelj, onda je trebalo ići u ministrastvo pravosuđa koje je ovjerilo da je sudac u potpisu žiga za prevoditelja stvarno sudac, i nakon toga u ministarstvo vanjskih da udare na engleskom da je ministrastvo pravosuđa stvarno ministarstvo. malo karikiram, ali tako je to izgledalo. ne znam vrijedi li to i u tvom slučaju. ali sjećam se da se stigne sve obaviti u jednom danu, ako kreneš odmah ujutro od suda.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

    No members to show



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija