Jump to content

Može li iko pomoći


svingic

Preporučene objave

1999g. sam posudio od kamatara 3000maraka-bivših a potpisao ugovor na 9000 isto tako bivših maraka uz garanciju kuće koja je bila a i sada je pod hipotekom -koji sam nešto vraćao, ali jako malo. Moj kamatar je bio u zatvoru i pobjegao iz Hrvatske radi kamatarenja ,ali me nije nikad tužio niti se ikad putem tog ugovora upisao na kuću , ali je taj dug prodao drugom kamataru koji me je 2002 tužio i dobio i presudu i ovrhu u svoje ime , samo mu drugostepeni sud nije nikada dozvolio upis duga na kuću kao hipoteku. Ovrha je sjela na plaću , ali se nije nikad oduzimala jer nije imala odakle . Ima li kakve pomoći sa tim dugom u obliku zastare ili nećega drugoga , budući ću ja cijeli život vraćati druge dugove koje imam i taj nikad neće doći na red-bar koliko ću ja još živjeti, ali da ga se nekako riješim da mi nije na duši, budući novi kamatar sada traži 15000 eura sa kamatama. Ako iko zna išta pametno da pomogne , bit ću mu zahvalan do smrti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija