Jump to content

Nove cijene pravosudnog ispita


Toshiba

Preporučene objave

1450kn, Ministre, 1450 kn, a ne" nešto više od 1000,00 kn", a gdje su troškovi za nas koji nismo iz Zgb.....putovanje, smještaj...., sramota koje usporedbe.

 

Toshiba je napisao:

http://www.vecernji.hr/vijesti/ministar-smanjuje-cijenu-kopiranja-dokumenata-uskok-u-clanak-230987

 

Eto, budući su troškovi polaganja pravosudnog ispita toliko veliki i teško opterećuju ministarstvo, red je da i mi mali ljudi malo pomognemo poboljšanju odličnih uvjeta u kojima inače polažemo pravosudni ispit!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

imas kolegice jer je i meni ista situacija, ja sam isto bila prijavljena za 11 pa su me prebacili za prvi i evo danas sam dobila poziv u kojem stoji da moram platiti 2. 555, 00 kuna.To je necuveno i mislim da bi trebali reagirati barem mi koji smo prijavili za 11 jer nismo svojom voljom stavljeni za ovaj rok, a moramo platiti po novoj cijeni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Nevjerojtno! Pune državni proračun na račun pripravnika i nezaposlenih, sram ih bilo. Šta mislite kolege, da li će nam bar omogućiti ljudske uvjete za pisanje pravosudnoga. Baš zovem Ministarstvo, naime srijeda je, uredovno vrijeme kada zaprimaju upite o pravos. ispitu i niko se ne javlja! Ma i ja sam prijavila za studeni.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija