Jump to content
Sign in to follow this  
Toshiba

Nove cijene pravosudnog ispita

Preporučene objave

1450kn, Ministre, 1450 kn, a ne" nešto više od 1000,00 kn", a gdje su troškovi za nas koji nismo iz Zgb.....putovanje, smještaj...., sramota koje usporedbe.

Toshiba je napisao:

http://www.vecernji.hr/vijesti/ministar-smanjuje-cijenu-kopiranja-dokumenata-uskok-u-clanak-230987

Eto, budući su troškovi polaganja pravosudnog ispita toliko veliki i teško opterećuju ministarstvo, red je da i mi mali ljudi malo pomognemo poboljšanju odličnih uvjeta u kojima inače polažemo pravosudni ispit!

Podijeli ovu objavu

Podijeli na drugim stranicama

Sramota...zašto sve to nije usporedio sa vježbeničkom plaćom koja jedva doseže 4000,00 kn...da ne spominjem vježbenike izvan Zagreba od kojih većina dobije 1000,00 kn plaće ili ništa ili pak plaća principalu da bi odradio vježbenički staž i dogurao do pravosudnog...

Podijeli ovu objavu

svaka im čast...i to nam jave u pozivu koji su poslali 10 dana prije početka pismenog ispita....kao da nam je plaća 8, a ne jadnih 4.000,00 Kn, mogli su mi poziv poslati i dva dana prije....uvijek 1.000,00 Kn imam sa strane..

Podijeli ovu objavu

imas kolegice jer je i meni ista situacija, ja sam isto bila prijavljena za 11 pa su me prebacili za prvi i evo danas sam dobila poziv u kojem stoji da moram platiti 2. 555, 00 kuna.To je necuveno i mislim da bi trebali reagirati barem mi koji smo prijavili za 11 jer nismo svojom voljom stavljeni za ovaj rok, a moramo platiti po novoj cijeni.

Podijeli ovu objavu

Nevjerojtno! Pune državni proračun na račun pripravnika i nezaposlenih, sram ih bilo. Šta mislite kolege, da li će nam bar omogućiti ljudske uvjete za pisanje pravosudnoga. Baš zovem Ministarstvo, naime srijeda je, uredovno vrijeme kada zaprimaju upite o pravos. ispitu i niko se ne javlja! Ma i ja sam prijavila za studeni.

Podijeli ovu objavu

Uključi se u diskusiju

If you have an account Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

Sign in to follow this  

• Online korisnici

No members to show

• Napravi novi...