Jump to content

ZET i žalba


CatalystGroup

Preporučene objave

Pozdrav svima!

 

Ovak, prije nekoliko dana sam dobio obavezni prekršajni nalog iz ZET-a kojim me se tereti za vožnju tramvajem bez karte i to prije skoro tri godine (početak 2008.).

 

Nekoliko zanimljivost -

- navedene kazne se uopće ne sjećam;

- u to vrijeme sam bio redovni student, pa sam shodno tome imao i besplatan prijevoz (odnosno pokaz);

- U žalbi je navedena moja adresa (ulica), ali umjesto "49210 Zabok" stoji "49000 Krapina";

- kazna iznosi 200 kuna, ali je na taj iznos dodano 100 kuna paušalnih troškova;

- na žalbi stoji da je napisana u srpnju 2009., ali sam je ja dobio tek sada;

 

Kako da sročim žalbu, tj. kako da postupim uzevši sve navedene činjenice u obzir?

 

Hvala unaprijed.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pošalji sa žalbom potvrdu s faksa da si tada bio redoviti student i da si imao besplatan prijevoz (ako si 100 % siguran da si ga imao) ili kopiju pokaza ako ga nekim čudom imaš od tada. Pretpostavljam da na nalogu,a ne na žalbi stoji srpanj 2009. jel napisano tvoje ime? poštanski broj nije toliko važan. 200 kuna je kazna, 100 kuna su troškovi prekršajnog postupka.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija