Jump to content

Što misliti dali postdiplomski iz građanskog ili trgovačkog


stivan

Preporučene objave

Mislim da ti je trgovačko pravo i pravo društava perspektivnije. No sve ti ovisi o tome što bi htio raditi poslje ili čime se trenutno baviš.

Sa trgovačkim ćeš naučiti zastupanja firmi posebice je to zanimljivo kod stranih i rješavanja sporova između njih, a građansko je više ako se želiš baviti naknadama šteta i općim civilom npr. kao odvjetnik. U oba slučaja se proučava parnica i ovrha, no trgovačko ima još pomorsko i arbiražu.

Preporučio bih ti da ideš prvo na specijalistički, a kad to završiš nastaviš 3 god. doktorskog. :kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ja sam isto u dvojbi glede specijalističkog studija i doktorata... Naime, meni bi najviše odgovaralo da postoji magisterij kakav je postojao prije..a onda, tko hoće na doktorat kad ovo završi, neka ide...

MOŽE LI mi netko dati savjet vezi specijalističkog studija, da je to isplativo upisivati ili nije? Sva sam sluđena jer sam čula da je u izradi zakon kojim će se vratiti klasična podjela kakva je nekad bila, magisterij i doktorat.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 godina kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija