Jump to content

zemljiste katastar


jado

Preporučene objave

Postovani znalci

 

Posjedujem poljoprivredno zemkljiste koje u katastru glasi na ime moje obitelji a na sudu je uknjizena drzava tj. grad u kojem zivim e sada znam da to moram utuziti ali me interesira dali postoji kakav rok do kada ja to moram uciniti ,jer neformalno sam cuo da postoji rok 30.05.2011.Pa ako bi mogao to neko malo opsirnije mi objasniti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

posjetite gradsko poglavarstvo, ured za imovinu ili kako se već zove, po mogućnosti što prije jer ukoliko se radi o poljoprivrednom zemljištu, a pod pretpostavkom da nitko nije provjeravao stanje na terenu lako je moguće da je vaša katastarska čestica ušla u program raspolaganja poljoprivrednim zemljištem, odnosno zakup ili prodaju.

 

Što se tiče roka, ukoliko me pamćenje dobro služi (neka netko ispravi ako sam u krivu), mislim da se odnosi na uknjižbu nekretnina koje su vlasništvo Republike Hrvatske, a čije zemljišno -knjižno stanje u gruntovnici nije riješeno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija