Jump to content

Molim pomoć-hitno


antoniy

Preporučene objave

antoniy je napisao:

hajmo stručnjaci

 

Nismo na livadi na kojoj se tjeraju konji.

 

Ako sebe smatrate njima ravnim, ima nas koji se takvim ne smatramo.

 

Ako se vi odazivate na takve povike ne zovite na taj način forumaše na ovom forumu.

 

Nadam se da ste dovoljno pametni da shvatite gore napisano.

 

Pitanje jest zanimljivo, radi onih "s tribina" koji ovo čitaju odgovorit ću:

 

Maloljetniku ne mogu ništa.

 

Ukoliko su uočili da je primljena uplata od maloljetnika ili da je maloljetnik sudjelovao u igri, mogu napisati obavijest o počinjenom prekršaju i proslijediti Državnom inspektoratu.

 

Moguća je kazna casinu od 50.000 do 500.000 kuna, a odgovornoj osobi u casinu od 5.000 do 50.000 kuna.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala. molio bi ako nije problem da mi se objasne pojmovi odgovornosti za pravnu, fizičku i odgovornu osobu u pravnoj osobi. nije mi jasno tko odgovara za prodaju alkohola mlt. osobama, cigareta te davanje alkohola mlt osobi. nije mi jasno odgovornost po zakonu o trgovini, zakonu o ugostiteljskoj djelatnosti i zakonu o prekršajima protiv javnog reda i mira jer je u sva 3 opisan prekršaj davanja alkohola maloljetnicima, a također ne shvaćam ima li razlike ako se radi o obrtu ili pravnoj osobi u ovom slučajevima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija