Jump to content

promjena mjesta rada!!! Iz Zagreba u Krapinu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HITNO

Herkulita

Preporučene objave

Pozdrav svima.

Trebam hitno pomoć !!!!!

Moja tvrtka ima sjedište u Zagrebu (gdje i radim) te još nekoliko poslovnica po Hrvatskoj.

Dobila sam odluku da će me od veljače premjestiti u poslovnicu u Krapinu.

Obrazloženje - zbog organizacijskih i gospodarskih promjena u poslovnici u Zagrebu nema više toliko posla za moje radno mjesto, pa da mi ne bi dali otkaz, šalju me u Krapinu.

Poslovnica je udaljena cca 90 km od mog doma.

Tvrtka ne plaća troškove prijevoza !!

U našem ugovoru stoji:

Mjesto rada Radnika je u Zagrebu ili drugim mjestima rada u kojima Poslodavac obavlja svoju registriranu djelatnost.

Rad radnika u drugom mjestu rada ne smatra se promjenom mjesta rada, te se u tome slučaju neće sklapati novi ugovor o radu.

Svi djelatnici iz svih gradova imaju ovakav Ugovor.

Da li me oni smiju samo tako prebaciti u Krapinu ?? Pa to je 160km vožnje svaki dan. Mogu li se ikome žaliti ???

I da, u mom odjelu je još troje djelatnika s istim radnim mjestom, ali ja sam došla u firmu prije svih njih.

Imali to kakve veze ???

Molim vas hitno odgovor,nadam se da mi možete pomoći

hvala hvala hvala

Dijeli na drugim stranicama

Hvala Vam na brzom odgovoru.

Imam još dva pitanja, vezano za nešto što sam zaboravila napomenuti,a možda je bitno za ovu situaciju.

Naime, meni je dijagnosticirana i priznata bolest F41, kao neposredna posljedica sudjelovanja u ratu.

Moja pitanja su:

1. Da li me tvrtka smije prebaciti na drugu lokaciju (Krapina) s obzirom na moju dijagnozu ??

2.Ako me ipak ostave u ovoj poslovnici, da li mi smiju ponuditi ugovor s novim radnim mjestom, a time i manjom plaćom ??

Unaprijed zahvaljujem i lp

Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

• Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

• No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici

• Napravi novi...

Važna informacija