Jump to content

Što je sa asistentom Antunovićem iz Osijeka ?


anonimno

Preporučene objave

napisao sam brz na riječima. nitko nije nikakv jezik spomenuo. btw, ja nikad nikog ne bih optužio bez nekih dokaza. i normalno je da branim ugled svog Fakulteta. ako tebi to nije jasno, nađi si drugu zanimaciju, osim pratiti moje postove. i kave to veze ima što je asistent? zar to znači da se nekome trebamo klanjati zato što je asistent, pa ne reći svoje mišljenje? moj je stav jasan - nije se trebao petljati tamo gdje se ne kuži. a pogotovu stoga što nije imao dokaze za svoje tvdnje. to je isto kao da pravnik stručnjaku za elektrotehniku ide objašnjavati neke osnovne pojmove iz njegove domene. tako asistent s Elektrotehnike ide stručnjaka za kazneno procesno pravo optuživati za kriminalitet.. a nema niti jedan jedini dokaz.. :bonk:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ah, opet Bobi... "kriminalitet" je neispravna riječ i odnos koji si htio reći u kontekstu tvoje rečenice..

 

Eto, samo sam dokazao svoju tvdnju. najlakše je pametovati o onome o čemu nemaš pojma. Je li tebi poznato što znači kratica USKOK? Kada dešifriraš slovo po slovo, onda ćeš vidjeti da se uopće ne kužiš u materiju prava :buuu:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa ne, seljačino nisi to mislio... jer da si to mislio onda bi to i napisao. Prepotentni i uobraženi fantomu jedan, jel tvoja uvijek mora biti zadnja?? Jadni ljudi oko tebe.... usput, jel tvoja cura još s tobom? baš me zanima kakva je to riba koja te trpi...

 

Hej, Ane, pa ti si još prisutna... Zaželio sam te se...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Pa ne, seljačino nisi to mislio...

 

sorry, zaboravio sam da ti imaš kristalnu kuglu pored sebe, pa čitaš misli:bonk:

 

Prepotentni i uobraženi fantomu jedan, jel tvoja uvijek mora biti zadnja??

 

Moja ne mora biti zadnja. ja samo odgovaram na postove. očito je da ti imaš problema s time čija mora biti zadnja. Pogledaj malo u svoju kristalnu kuglu, možda ti ona rasvijetli stvari :xwave:

 

Jadni ljudi oko tebe.... usput, jel tvoja cura još s tobom? baš me zanima kakva je to riba koja te trpi...

 

Ja se pitam kakva je ta koja tebe trpi :roll:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

A PITANJE MODERATORIMA: DOKAD ĆU JA MORATI TRPJETI OVAKVE UVREDE?? DOKLE?? PA KOJI JE KLINAC VAŠ ZADATAK OVDJE??? VALJDA TAJ DA ODRŽAVATE RED NA FORUMU!!! A RED SE NE SASTOJI U DOPUŠTANJU UVREDA!!! VIDIM, UOPĆE NE REAGIRATE KAD MENE NETKO VRIJEĐA!!! A I U DRUGIM TEMAMA DOPUŠTATE UVREDE - PRIMJERICE DOPUSTILI STE MEĐUSOBNO VRIJEĐANJE HRVATA I SRBA, MEĐUSOBNO VRIJEĐANJE POJEDINIH PRIPADNIKA HRVATSKIH REGIJA - DALMATINACA, SLAVONACA, PA SU SE SPOMINJALI I HERCEGOVCI, BOSANCI, ITD ITD.. JA SE SAMO PITAM DOKLE ĆE MODERATORI OVO DOPUŠTATI??? JER OVO NIJE SLOBODA MIŠLJENJA, NEGO ČISTO VRIJEĐANJE!!! ODAKLE JEDNOM ANONIMCU (BILO KOME) PRAVO DA IDE VRIJEĐATI BILO MENE (NAZIVATI ME SELJAČINOM, FANTOMOM ITD) I DRUGE???!!! DOKAD ĆE SE TO TOLERIRATI NA LEGALISU?????????????DOKAD???????????

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

E sta ste vas dvojica napravili od ovog foruma! Opet ce moderatori zakljucati temu radi vasih djetinjarija i potrebe da svakom loncu budete poklopac. Idite u caffe

 

Ništa ja tu nisam kriv. već ovaj koji prati svaki moj post - i on je taj koji mora odgovoriti na svaki moj post. ne znam što mu je. čini mi se da taj jedan te isti anonimac ne provocira sukob samo u ovoj temi, već i u mnogim drugim tema je jednako postupao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija